Publications Office of the EU
Irlanti-Dublin: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlanti-Dublin: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut

  • Julkaistu
    27/06/2023
  • Määräaika
    14/07/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Oberstown Children Detention Campus
Suorituspaikka
NUTS code: IE061 Dublin
Ostajan sijainti
NUTS code: IE Éire/Ireland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
700,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Oberstown are seeking to appoint a training provider to deliver training to Oberstown campus staff to enable them to become instructors in the delivery of safety intervention methods. It is anticipated that additional requirements under this framework agreement will cover training related services within the scope of this framework agreement. As the subject matter of this framework agreement is a Title III service, the establishment of the framework is not fully subject to the provisions of Directive 2014/24/EC with regards to the choice of procedure. Therefore, the Contracting Authority is employing a Single Stage Procedure involving Negotiation in order to establish this framework. The Contracting Authority reserves the right to enter negotiations with some or all tenderers who submit a valid responsive tender. Negotiations may be held on all aspects of the service under each of the published Award Criteria. The Contracting Authority also reserves the right to award the contract directly following receipt of initial tenders without recourse to negotiations with individual tenderers.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.etenders.gov.ie
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
700,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.