Publications Office of the EU
Tšekki-Praha: Jäteastioiden puhdistaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Tšekki-Praha: Jäteastioiden puhdistaminen

  • Julkaistu
    28/08/2018
  • Määräaika
    04/10/2018
  • Tarjousten avaaminen
    04/10/2018
  • Sopimus tehty
    31/10/2018
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Česká republika - Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
Suorituspaikka
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90918000 Jäteastioiden puhdistaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,958,677.69 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,796,562.00 CZK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
KRPA-183742/ČJ-2018-0000VZ-K
Kuvaus

Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení sběru, svozu a likvidace komunálního odpadu z objektů Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy v roce 2018 – 2021

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://nen.nipez.cz/profil/KRP
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one lot only
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/10/2018 09:00
CPV-koodi

90918000 - Jäteastioiden puhdistaminen

90510000 - Jätteiden poiskuljetus ja käsittely

90512000 - Jätteiden kuljetuspalvelut

90511000 - Jätteiden keruupalvelut

90500000 - Jätteisiin liittyvät palvelut

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.