Publications Office of the EU
Saksa-München: Tietokantaohjelmatuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-München: Tietokantaohjelmatuotteet

  • Sopimus tehty
    29/06/2016
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bayer. Landeskriminalamt
Suorituspaikka
NUTS code: DE2 Bayern
Ostajan sijainti
NUTS code: DE2 Bayern
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
48611000 Tietokantaohjelmatuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
284,600.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
124-8010-01/16
Kuvaus

Aufbau eines mandantenfähigen Systems (Update-Infrastruktur) für die Bayer. Polizei, Überlassung von Standardsoftware und deren Pflege für 4 Jahre.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
284,600.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Selectric Nachrichten-Systeme GmbH
Postiosoite: Haferlandweg 18
Paikkakunta: Münster
Postinumero: 48155
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.