Publications Office of the EU
Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5

  • Julkaistu
    03/05/2023
  • Määräaika
    29/05/2023
  • Tarjousten avaaminen
    14/07/2023
  • Sopimus tehty
    21/11/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Suorituspaikka
NUTS code: ES24 Aragón
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33793000 Laboratoriolasi
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
580,759.26 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
5
Tarjouspyynnön viitenumero
2023/A-SU-0044
Kuvaus

Es procedimiento abierto artículo 156 LCSP

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Kansallinen rekisterinumero: B99354607
Postiosoite: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
Paikkakunta: Zaragoza
NUTS-koodi: ES243
Postinumero: 50018
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Pääosoite: https://contrataciondelestado.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/07/2023 12:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.