Publications Office of the EU
Erikoislaitteiden toimittaminen sydänkirurgian klinikalle - INR-mittausnauhat - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Erikoislaitteiden toimittaminen sydänkirurgian klinikalle - INR-mittausnauhat

  • Julkaistu
    24/04/2026
  • Määräaika
    27/05/2026
  • Peruttu
    01/06/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33124130 Diagnostiikkatarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
DZP.242.180.2026
Kuvaus

Erikoislaitteiden toimittaminen sydänkirurgian laitokselle - INR-mittausnauhat - 1 tehtävä (paketti), joka on kuvattu yksityiskohtaisesti FTZ: n lisäyksessä nro 2A.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://usk-wroc.logintrade.net
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://usk-wroc.logintrade.net
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/05/2026 13:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Za ofertę najkorzystniejszą zostanie uznana oferta zawierająca najniższą cenę: „Cena” – C
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.