Publications Office of the EU
E-Santa Cruz de Tenerife: Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

E-Santa Cruz de Tenerife: Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet

  • Sopimus tehty
    29/11/2011
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: ES709 Tenerife
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
140,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
605,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2 0814 2011 0170
Kuvaus

Suministro de articulos productos alimenticios para proporcionar alimentacion al personal de las distintas UCO,S en la Isla de Tenerife.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
140,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
605,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Embutidos Tenerife SA
Postiosoite: Carretera las Cañadas KM. 4,7
Paikkakunta: La Esperanza-El Rosario
Postinumero: 38290
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.