-
Julkaistu19/01/2022
-
Määräaika17/02/2022
-
Tarjousten avaaminen17/02/2022
-
Sopimus tehty12/05/2022
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Bitumen termékek beszerzése
Különféle bitumenemulziók (1-7. rész), modifikált bitumenes öntapadó repedésjavító szalag (8. rész), bitumenalapú hézagkiöntő anyag (9. rész) és HBR 150/300 típusú hígított bitumen (10. rész) szállítása a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kijelölt mérnökségeire 24 hónap határozott időtartamra kötött adásvételi keretszerződés alapján, legfeljebb az egyes ajánlati részenként megjelölt keretösszeg erejéig, Ajánlatkérő általi közvetlen eseti megrendelés útján.
Virallinen nimi: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kansallinen rekisterinumero: 14605749244
Postiosoite: Fényes Elek Utca 7-13
Paikkakunta: Budapest
NUTS-koodi: HU
Postinumero: 1024
Maa: HUN
Yhteyshenkilö: Falucskai Zoltán
Pääosoite: http://www.kozut.hu
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001438312021/reszletek
HU313 Nógrád
HU212 Komárom-Esztergom
HU223 Zala
HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
HU322 Jász-Nagykun-Szolnok
HU333 Csongrád-Csanád
HU213 Veszprém
HU312 Heves
HU323 Szabolcs-Szatmár-Bereg
HU221 Győr-Moson-Sopron
HU232 Somogy
HU331 Bács-Kiskun
HU211 Fejér
HU222 Vas
HU233 Tolna
HU321 Hajdú-Bihar
HU332 Békés
HU231 Baranya
HU120 Pest
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.