-
Julkaistu09/09/2017
-
Määräaika12/10/2017
-
Tarjousten avaaminen12/10/2017
-
Sopimus tehty28/11/2017
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
Puola-Varsova: Sähkö
Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej (obrót energii elektrycznej/bez jej przesyłu) dla obiektów:
— stadion PGE Narodowy zlokalizowany przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— budynek biurowy przy al. Zieleniecka 1,
— budynek kontenerowy przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— przyłącza na terenie.
Znajdujące się na działce nr 12/1 i nr 12/2 obręb 3-01-01 obręb Praga Południe w Warszawie, w okresie od 1.1.2018 r. do 31.12.2019 r. (24 miesiące).
Zakładane do obliczenia wartości zamówienia zużycie energii elektrycznej wynosi 33 444 MWh (słownie:trzydzieści trzy tysiące czterysta czterdzieści cztery MWh) w okresie 24 miesięcy.
Przewidywana struktura zużycia energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych wg Załącznika nr 1 do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Rozliczanie za sprzedaną Zamawiającemu energię elektryczną będzie dokonywane na podstawie cyklicznych odczytów (udostępnionych przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego – OSD) w trzech grupach taryfowych: B21, C21, C 11 (C12B).
W celu rozliczania kosztów energii elektrycznej zainstalowanych jest 13 układów pomiarowych (łącznie zainstalowano 17 liczników energii elektrycznej – z uwzględnieniem liczników kontrolnych dla Stadionu).
Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia przetargu zobowiązany będzie do prowadzenia bilansowania handlowego Zamawiającego w ramach umowy i nie będzie mu przysługiwało z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie.
Zamawiający oświadcza, że dysponuje tytułem prawnym do korzystania z obiektów, do których na podstawie umowy ma być dostarczana energia elektryczna zakupiona w ramach rozstrzygnięcia niniejszego przetargu.
Zamawiający przyłączony jest do sieci dystrybucyjnej innogy Stoen Operator Sp. z o.o. (OSD). W ramach umowy na sprzedaż energii elektrycznej. Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego przetargu zobowiązany będzie do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Procedura zmiany sprzedawcy będzie przeprowadzona po raz drugi. Aktualnym dostawcą energii elektrycznej jest PGE Obrót S.A. w oparciu o umowę, która obowiązuje do 31.12.2017 r.
Postiosoite: ul. 8-go Marca 6
Paikkakunta: Rzeszów
Postinumero: 35-959
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.