Publications Office of the EU
Unkari-Gödöllő: Polyeteenijätesäkit ja -pussit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Unkari-Gödöllő: Polyeteenijätesäkit ja -pussit

  • Julkaistu
    23/03/2020
  • Määräaika
    24/04/2020
  • Peruttu
    14/08/2020
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Suorituspaikka
NUTS code: HU120 Pest
Ostajan sijainti
NUTS code: HU120 Pest
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
19640000 Polyeteenijätesäkit ja -pussit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
EKR001601042019
Kuvaus

Hulladékgyűjtő zsákok beszerzése
Keretmegállapodás alapján kommunális és szelektív hulladékgyűjtéshez szükséges hulladékgyűjtő zsákok szállítása a Zöld Híd B.I.G.G. NKft részére 18 hónapos időtartamban.
Az alábbi típusú hulladékgyűjtő zsákok szállítása közvetlen megrendelés alapján
Keretmegállapodás értéke: nettó 241 800 000 Ft.
Tájékoztató adatok a várható becsült zsák mennyiségekről:
Biológiailag lebomló zsákok: 800 000 db
Szelektív zsák: 4 500 000 db
Többlethulladék zsák: 170 000 db
1) Biológiailag lebomló zsák
Paraméterek: 70x100 cm
Szín: zöld vagy natúr színű de mindenképpen átlátszó, behúzó nélkül.
Zöld zsák esetén csak fekete felirattal vagy natúr színű zsák esetében csak zöld felirattal elfogadott.(AT ajánlatában lévő megajánlása szerinti 1 féle zsák szín-felirat szín kombinációban történhet a szállítás, választási kötelezettsége van AT-nek és csak az egyiket tüntesse fel szakmai ajánlatában)
Felirat szövege: ami a klisén szerepel.
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 8 db-os kiszerelés 160-as egységcsomag
Anyag összetétel: A zsák alapanyaga nem lehet fosszilis eredetű (pl. PE) kizárólag 385/2014 (XII.31.) Korm. rendelet 4.§ (6) bekezdését módosító 15.§ (3) bekezdésében előírt és az MSZ EN 13432:2002 szabványnak megfelelő biológiailag lebomló természetes anyag (pl.: PLA) felhasználásával készülhet a szállítani kívánt termék.
2) Szelektív zsák
Paraméterek: 60x120 cm
Szín: színtelen, átlátszó, behúzó nélkül
Fekete felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Anyag összetétel: PE (polietilén) kivéve, ha AT a környezetvédelmi bírálati részszempontra tett megajánlása alapján újrahasznosított műanyag alapanyag használatát vállalta. Ebben az esetben a megengedett és elvárt, hogy a zsák alapanyag legalább 50 %-ban műanyagok újrahasznosításából készült alapanyag.
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db szelektív zsák van, amely ötvenesével van hajtogatva újrahasznosított műanyag alapanyag használata esetén PE alapanyagú zsák tulajdonságaival egyenértékű minőséget kell biztosítani.
Egyenértékűnek tekinti az AK ha a mechanikai paraméterek megegyeznek a 100 %-os PE alapanyagból készült műanyag zsák tulajdonságaival, melyet minőségbizonyítvánnyal, vagy minőségtanúsítvánnyal, vagy technikai adatlappal kell igazolni a szakmai ajánlatban.
3) "Többlethulladék" zsák
Paraméterek: 60x100 cm
Szín: fekete, behúzóval
Fehér felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 45 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db többlet hulladék zsák van, vagy ajánlatkérő egyedi közvetlen megrendelésében megadottak szerint 26 db /
Egységcsomag 260 db / csomagolási egység. (Mindkét típusú kiszerelésben vállalnia kell az ajánlattevőknek a szállítást mert mindkettőre történhet megrendelés azaz mindkét kiszerelést
Tüntesse fel szakmai ajánlatában ajánlattevő)
Anyag összetétel: PE (polietilén).
További feltételek: Egyszerre min. 50 000 db, max. 400 000 db rendelhető. Minden szállítmányhoz csatolni kell nyertes AT nyilatkozatát, hogy a szállított termékek a felhívásban és a KD-ben foglaltaknak megfelelnek a szállításra kerülő zsákok méreteinél (hosszúság és szélesség) ± 5 % eltérés a tűréshatár az előírt méretekhez képest. A termékdíjat a nyertes AT-nek kell fizetnie, ajánlati árnak azt tartalmaznia kell.
A zsákokat feliratozva kell leszállítani,az ahhoz szükséges eszközök/ klisék, sziták, nyomó egységek gyártása a nyertes AT feladatát és költségét képezi. A feliratokat AK biztosítja elektronikus, vektoros verzióban nyertes AT részére. A feliratok látványterveit a KD részét képező külön file-ok (3 db) tartalmazzák. Szőnyeg vagy pozícionált nyomtatás egyaránt elfogadott. A zsákok mindkét oldalára kerülhet felirat, AK elvárása, hogy a zsák legalább egyik oldalán egy teljes, klisének 6 megfelelő hiánytalan feliratnak lennie kell. Szállítás címe: Kerepes 0115/2 h

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Kansallinen rekisterinumero: EKRSZ_53907642
Postiosoite: Dózsa György út 69.
Paikkakunta: Gödöllő
NUTS-koodi: HU120
Postinumero: 2100
Maa: HUN
Yhteyshenkilö: Hartman Mátyás
Pääosoite: http://www.zoldhid.hu
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001601042019/reszletek
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/04/2020 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.