Publications Office of the EU
Itävalta-Wien: Insinöörialan suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itävalta-Wien: Insinöörialan suunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    08/03/2019
  • Määräaika
    09/04/2019
  • Tarjousten avaaminen
    09/04/2019
  • Sopimus tehty
    14/05/2019
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Autobahnen- und Schnellstraßen-Finanzierungs-Aktiengesellschaft
Suorituspaikka
NUTS code: AT22 Steiermark
Ostajan sijainti
NUTS code: AT Österreich
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
232,810.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2019/PROVIA ID-Nr:29823
Kuvaus

A09 INSB Vogau - Spielfeld - A09 Pyhrn Autobahn, IN Vogau Spielfeld, Straße/ Brücke/ Lärmschutz, Ausschreibungs- und Detailplanung.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Autobahnen- und Schnellstraßen-Finanzierungs-Aktiengesellschaft
Postiosoite: zH ASFINAG Bau Management GmbH, Modecenterstr. 16
Paikkakunta: Wien
NUTS-koodi: AT
Postinumero: 1030
Maa: AUT
Yhteyshenkilö: /Bau Ost, Bereich Steiermark Süd PL Ing. Manfred Pech
Pääosoite: www.asfinag.at
Sähköisesti:
www.provia.at
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/04/2019 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
232,810.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ingenieurbüro Ste.p ZT GmbH
Postiosoite: Mommsengasse 31
Paikkakunta: Wien
Postinumero: 1040
Maa: AUT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.