Publications Office of the EU
Espanja-Majadahonda: Reagenssit ja varjoaineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Majadahonda: Reagenssit ja varjoaineet

  • Julkaistu
    02/02/2018
  • Määräaika
    12/03/2018
  • Tarjousten avaaminen
    05/04/2018
  • Sopimus tehty
    30/04/2018
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Suorituspaikka
NUTS code: ES300 Madrid
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33696000 Reagenssit ja varjoaineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
242,347.05 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
157,002.04 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
GCASU 2018-3-FAR
Kuvaus

Suministro de gadolinio

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Postiosoite: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Paikkakunta: Madrid.
Postinumero: 28222
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/04/2018 10:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.