Publications Office of the EU
E-Madrid: Sairausvakuutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Sairausvakuutuspalvelut

  • Julkaistu
    08/06/2012
  • Määräaika
    29/06/2012
  • Tarjousten avaaminen
    09/07/2012
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fundación para la Proyección Internacional de las Universidades Españolas - Universidad.es
Suorituspaikka
NUTS code: ES España
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66512200 Sairausvakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
754,800.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
CM-AT 1/2012
Kuvaus

El objeto del contrato es el que se detalla a continuación: Pólizas de seguro médico privado no farmaceútico colectivo y seguro de repatriación, en beneficio de los becarios del programa "Ciencias sin fronteras".
Sin perjuicio de que el detalle, las características y la forma de hacer efectiva la realización de la prestación serán las que se establecen en el “Pliego de Prescripciones Técnicas”, los seguros deberán garantizar la cobertura suficiente para cumplir con los requisitos de visado que recoge el Reglamento de de la Ley Orgánica 4/2000, sobre derechos y libertades de los extranjeros en España y su integración social, tras su reforma por Ley Orgánica 2/2009.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/07/2012 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
754,800.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.