Publications Office of the EU
Espanja-Vitoria-Gasteiz: Tekninen ohjaus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Espanja-Vitoria-Gasteiz: Tekninen ohjaus

  • Julkaistu
    26/07/2023
  • Määräaika
    15/09/2023
  • Tarjousten avaaminen
    05/10/2023
  • Sopimus tehty
    19/12/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
VISESA - Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A. - Departamento Técnico
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES21 País Vasco
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71356100 Tekninen ohjaus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
368,680.65 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
209,116.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
5
Tarjouspyynnön viitenumero
CON-230445
Kuvaus

QUALITY CONTROL ENTITY (ECCE) -palvelujen tarjoaminen rakennuksessa useiden VISESA-tarjousten yhteydessä.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: VISESA - Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A. - Departamento Técnico
Kansallinen rekisterinumero: A20306775
Postiosoite: Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A.c/Portal de Gamarra, 1A 2ºplanta01013 Vitoria-Gasteiz
Paikkakunta: Vitoria-Gasteiz
NUTS-koodi: ES21
Postinumero: 01013
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Cristina Llamas
Pääosoite: http://www.visesa.eus
Sähköisesti:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/10/2023 09:45
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.