Publications Office of the EU
Tšekki-Praha: Umpilevyasemat - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Praha: Umpilevyasemat

  • Julkaistu
    17/04/2015
  • Määräaika
    30/04/2015
  • Sopimus tehty
    24/06/2015
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30233132 Umpilevyasemat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,600,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,869,600.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Jedná se o dodání a zprovoznění 2 ks SC200 Enlosure, osazené 12 ks NL-SAS HDD 7200 rpm do diskových polí Compellent včetně příslušenství, potřebných licencí a podpory, blíže viz ZD.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
1,600,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
1,869,600.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AutoCont CZ a.s.
Postiosoite: Hornopolní 3322/34
Paikkakunta: Ostrava
Postinumero: 702 00
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.