Publications Office of the EU
Yhteisön avoin menettely maksuttomien maserointikoneiden ja niiden kertakäyttöisten biojätesäiliöiden toimittamiseksi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Yhteisön avoin menettely maksuttomien maserointikoneiden ja niiden kertakäyttöisten biojätesäiliöiden toimittamiseksi

  • Julkaistu
    08/05/2024
  • Määräaika
    07/06/2024
  • Peruttu
    18/05/2026
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
A.O. San Giovanni Addolorata
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,001,404.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Asetuksen (decreto legislativo) nro 36/2023 71 §:n mukainen avoin yhteisön menettely lainan myöntämiseksi San Giovanni Addolorata -sairaalan tarvitsemien maserointikoneiden vastikkeettomaan luovutukseen ja biologisia jätteitä sisältävien kertakäyttöisten säiliöiden luovutukseen 36 kuukauden ajaksi siten, että sopimusta voidaan jatkaa vielä 24 kuukaudella. Yksittäinen erä, jonka kokonaismäärä on kolme vuotta, on 600 000,00 euroa ilman arvonlisäveroa ja 1 404,00 euroa ilman arvonlisäveroa – 1 712,88 euroa, johon sisältyy arvonlisävero sellaisten turvallisuusmaksujen osalta, joihin ei sovelleta alennusta.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://stella.regione.lazio.it/portale
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Offerta economicamente più vantaggiosa
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
1,001,404.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.