Publications Office of the EU
CZ-Praha: Televiestintäpalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Praha: Televiestintäpalvelut

  • Julkaistu
    11/07/2012
  • Määräaika
    07/08/2012
  • Peruttu
    07/11/2012
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: CZ0 Česko
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
64200000 Televiestintäpalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,200,000,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
120120014
Kuvaus

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s 1 dodavatelem na zajištění pronájmu datových komunikačních služeb propojujících pracoviště zadavatele na dobu 4 let.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,200,000,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.