Publications Office of the EU
PL-Zielona Góra: Puunkaato - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Zielona Góra: Puunkaato

  • Sopimus tehty
    17/01/2011
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77211400 Puunkaato
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
70,020.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
130,840.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
ZDW-ZG-IV-3310-131/2010
Kuvaus

Zakres prac (dla zadania nr 1 i zadania nr 2):
— wycinka drzew wraz z frezowaniem pni oraz uprzątnięciem terenu na czysto,
— nasadzenia drzew,
— odmładzanie drzew.
Usługi objęte zamówieniem będą realizowane w dwóch trybach:
a) tryb awaryjny - max czas do rozpoczęcia realizacji wycinki - 5 godz. od chwili przyjęcia zgłoszenia telefonicznego (potwierdzonego faksem);
b) tryb podstawowy – zlecenia wg potrzeb – czas przystąpienia do prac w ciągu 3 dni od zgłoszenia pisemnego (możliwe będzie przesłanie zlecenia przy użyciu faksu).

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
70,020.00
Sopimuksen lopullinen arvo
130,840.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.