Publications Office of the EU
Ranska-Strasbourg: Tavaroiden käsittelylaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Strasbourg: Tavaroiden käsittelylaitteet

  • Julkaistu
    13/12/2017
  • Määräaika
    09/01/2018
  • Tarjousten avaaminen
    11/01/2018
  • Sopimus tehty
    09/04/2018
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Hôpitaux universitaires de Strasbourg
Suorituspaikka
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44423300 Tavaroiden käsittelylaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
32,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
53,678.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
DAL2018EMBRASESDASRI
Kuvaus

La présente consultation, passée en application des articles 25 et 66 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics, porte sur l'acquisition, l'installation et la mise en service d'Embases et de caisses grillagées destinées au transport automatisé des DASRI pour les Hôpitaux Universitaires de Strasbourg.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
11/01/2018 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.