Publications Office of the EU
Espanja-Vigo: Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Vigo: Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut

  • Ilmoitettu
    21/02/2020
  • Arvioitu julkaisuaika
    27/03/2020
  • Julkaistu
    18/05/2020
  • Määräaika
    29/06/2020
  • Sopimus tehty
    21/01/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ayuntamiento de Vigo
Suorituspaikka
NUTS code: ES114 Pontevedra
Ostajan sijainti
NUTS code: ES114 Pontevedra
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50800000 Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,181,852.07 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,188,663.76 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
12887-446
Kuvaus

Servicios mantenimiento, conservación de infraestructuras públicas existentes en zonas verdes, mobiliario urbano, fuentes ornamentales, etc.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://licitacion.vigo.org/licitacion/busquedaAvanzConc.do
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
5,181,852.07 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
4,188,663.76 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ferrovial Servicios, S. A. U.
Postiosoite: C/ Quintanavides, 21, edificio 5, Parque Empresarial Vía Norte
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28050
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.