Publications Office of the EU
Italia-Rooma: Tieliikennepalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-Rooma: Tieliikennepalvelut

  • Ilmoitettu
    28/02/2019
  • Arvioitu julkaisuaika
    31/05/2019
  • Julkaistu
    02/08/2019
  • Määräaika
    26/09/2019
  • Tarjousten avaaminen
    27/09/2019
  • Sopimus tehty
    31/01/2020
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ministero Interno — Dipartimento della P.S. — Direzione centrale dei servizi tecnico-logistici e della gestione patrimoniale — Ufficio Attività contrattuali per il casermaggio della Polizia di Stato e dell'Arma dei Carabinieri
Suorituspaikka
NUTS code: ITI43 Roma
Ostajan sijainti
NUTS code: IT Italia
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60100000 Tieliikennepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
160,446.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
FC.AG.2019/FA
Kuvaus

Servizio di facchinaggio per il centro interregionale VECA della Polizia di stato di Roma-Ostia, enti della Polizia di stato ed altri centri logistici per il periodo dal 1.1.2020 al 31.12.2020

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.consip.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/09/2019 10:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

60100000 - Tieliikennepalvelut

50000000 - Korjaus- ja huoltopalvelut

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
160,446.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Italia Solutions S.r.l.
Postiosoite: Viale Europa 98
Paikkakunta: Roma
Postinumero: 00144
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.