Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Atk-laitteet ja -tarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Espanja-Madrid: Atk-laitteet ja -tarvikkeet

  • Julkaistu
    10/03/2018
  • Määräaika
    18/05/2018
  • Sopimus tehty
    24/07/2018
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Entidad Pública Empresarial Red.es, M. P.
Suorituspaikka
NUTS code: ES43 Extremadura
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
413,223.14 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
413,223.14 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
030/18-SI
Kuvaus

Suministro e instalación de equipamiento para el refuerzo y puesta en marcha de la red de prototipado y fabricación digital en Extremadura.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Entidad Pública Empresarial Red.es, M.P.
Kansallinen rekisterinumero: Q2891006E
Postiosoite: Plaza Manuel Gómez Moreno, s/n, edificio Bronce
Paikkakunta: Madrid
NUTS-koodi: ES300
Postinumero: 28020
Maa: ESP
Pääosoite: www.red.es
Sähköisesti:
https://licitacíon.red.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.