Publications Office of the EU
Itävalta-Graz: Terveyspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itävalta-Graz: Terveyspalvelut

  • Julkaistu
    24/05/2022
  • Määräaika
    04/07/2022
  • Sopimus tehty
    18/07/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Arbeitsmarktservice Steiermark
Suorituspaikka
NUTS code: AT22 Steiermark
Ostajan sijainti
NUTS code: AT22 Steiermark
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85100000 Terveyspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
445,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
445,500.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
141.122
Kuvaus

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Arbeitsmarktservice Steiermark
Kansallinen rekisterinumero: 9110002553327
Postiosoite: Babenbergerstraße 33
Paikkakunta: Graz
NUTS-koodi: AT22
Postinumero: 8020
Maa: AUT
Pääosoite: www.ams.at
Sähköisesti:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
445,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
445,500.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: BBRZ Österreich
Postiosoite:
Paikkakunta: Linz
Postinumero:
Maa: AUT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.