Publications Office of the EU
Norja-Jessheim: Erikoismoottoriajoneuvot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norja-Jessheim: Erikoismoottoriajoneuvot

  • Julkaistu
    05/04/2022
  • Määräaika
    12/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    12/05/2022
  • Sopimus tehty
    02/06/2022
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Suorituspaikka
NUTS code: NO082 Viken
Ostajan sijainti
NUTS code: NO082 Viken
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144000 Erikoismoottoriajoneuvot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,821,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,821,000.00 NOK
Tarjouspyynnön viitenumero
2022-06
Kuvaus

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/05/2022 12:01
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,821,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen arvo
1,821,000.00 NOK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Owren AS
Postiosoite: Postboks 25
Paikkakunta: Vingrom
Postinumero: 2607
Maa: NOR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.