Publications Office of the EU
Puola-Lublin: Painopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Lublin: Painopalvelut

  • Julkaistu
    24/05/2013
  • Määräaika
    02/07/2013
  • Tarjousten avaaminen
    02/07/2013
  • Sopimus tehty
    22/07/2013
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gmina Lublin
Suorituspaikka
NUTS code: PL814 Lubelski
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79810000 Painopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
818,065.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,936.80 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
ZP-P-I.271.1.26.2013
Kuvaus

Zakres zamówienia obejmuje:
1. przygotowanie do druku, druk i dostawę folderu promocyjnego o parametrach:
1.1. środek:
— format: 21 x 16 cm,
— klejenie po dłuższym boku (21),
— ilość stron: 48,
— papier kredowy mat, grubość:120 g,
— druk kolorowy (4+4);
1.2. oprawa:
— oprawa ze skrzydełkami (12 cm z każdego z boków),
— klejona,
— karton offsetowy 270 g uszlachetniony folią matową,
— druk kolorowy jednostronny (4+0);
1.3. wykończenie:zaokrąglone rogi (zewnętrzne);
1.4. sztuk: 1 500;
1.5. wydawnictwo posiadać będzie numer ISBN.
2. Przygotowanie do druku, druk i dostawę naklejki informacyjnej o parametrach:
— format: 2,5 cm x 10,5 cm,
— druk na papierze samoprzylepnym,
— zadruk jednostronny kolorowy (4+0),
— sztuk: 250.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Urząd Miasta Lublin Biuro Zamówień Publicznych
Postiosoite: pl. Litewski 1, pokój nr 7
Paikkakunta: Lublin
Postinumero: 20-080
Maa: POL
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/07/2013 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
818,065.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
4,936.80 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Drukarnia Braci Grodzickich Sp. J.
Postiosoite:
Paikkakunta: Piaseczno
Postinumero: 05-500
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.