Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Varsova: Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut

  • Sopimus tehty
    02/03/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Muzeum Wojska Polskiego
Suorituspaikka
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ostajan sijainti
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
120,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
120,000.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
ZP-4/2009
Kuvaus

Szczegółowe opracowanie prac konkursowych pierwszego i drugiego etapu, wybranych w konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej, oraz nadzór autorski nad realizacją robót, dla części: wykonanie usług nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie Muzeum Wojska Polskiego – I etap.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
120,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
120,000.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: WXCA Sp. z o.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero:
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.