Publications Office of the EU
Saksa-Potsdam: Julkishallinnon palvelut, maanpuolustus ja sosiaaliturvapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Potsdam: Julkishallinnon palvelut, maanpuolustus ja sosiaaliturvapalvelut

  • Julkaistu
    15/04/2022
  • Määräaika
    13/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    13/05/2022
  • Sopimus tehty
    08/06/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Brandenburgischer IT Dienstleister
Suorituspaikka
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
75000000 Julkishallinnon palvelut, maanpuolustus ja sosiaaliturvapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
V-22/0166
Kuvaus

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/05/2022 12:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: IABG mbH Niederlassung Berlin
Postiosoite: Friedrichstraße 185 Haus E
Paikkakunta: Berlin
Postinumero: 10117
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.