Publications Office of the EU
Saksa-Duisburg: Rakennushankkeen johto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Duisburg: Rakennushankkeen johto

  • Julkaistu
    20/07/2021
  • Määräaika
    17/08/2021
  • Peruttu
    04/02/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW Duisburg
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71541000 Rakennushankkeen johto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
572,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
020-20-01103
Kuvaus

Es handelt sich um Leistungen der Projektsteuerung für die Projektstufen 4 und 5.
In der Liegenschaft Polizeipräsidium Oberhausen, Friedensplatz und der Polizeiinspektion in Oberhausen Sterkrade, Wilhelmplatz werden umfangreiche Umbau- bzw. eine Neubaumaßnahme ausgeführt.
Genaueres ist den Vertragsunterlagen zu entnehmen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXYBN3
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
572,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.