Publications Office of the EU
Tšekki-Šenov u Nového Jičína: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Šenov u Nového Jičína: Sähkö

  • Ilmoitettu
    12/06/2014
  • Julkaistu
    17/10/2014
  • Määräaika
    03/12/2014
  • Tarjousten avaaminen
    03/12/2014
  • Sopimus tehty
    15/12/2014
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
VOP CZ, s.p.
Suorituspaikka
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
40,000,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
25,583,750.00 CZK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
052/3/2014
Kuvaus

Předmětem veřejné dodávky jsou dodávky elektrické energie zemního plynu na rok 2015.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/12/2014 13:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.