Publications Office of the EU
E-Madrid: Sähkö-, lämpö-, aurinko- ja ydinenergia - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

E-Madrid: Sähkö-, lämpö-, aurinko- ja ydinenergia

  • Julkaistu
    30/10/2012
  • Määräaika
    05/12/2012
  • Tarjousten avaaminen
    12/12/2012
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09300000 Sähkö-, lämpö-, aurinko- ja ydinenergia
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,747,514.62 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
12700082900
Kuvaus

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Postiosoite: C/ Lérida, 32-34
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28020
Maa: ESP
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/12/2012 12:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
CPV-koodi
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.