Publications Office of the EU
Luxemburg-Mondercange: Lattianpäällystys- ja seinänverhoilutyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Luxemburg-Mondercange: Lattianpäällystys- ja seinänverhoilutyöt

  • Julkaistu
    29/11/2021
  • Määräaika
    22/12/2021
  • Tarjousten avaaminen
    22/12/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Administration Communale de Mondercange
Suorituspaikka
NUTS code: LU000 Luxembourg
Ostajan sijainti
NUTS code: LU000 Luxembourg
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45430000 Lattianpäällystys- ja seinänverhoilutyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2102363
Kuvaus

Travaux de carrelage dans l'intérêt de la construction d’une maison relais à Mondercange

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Administration Communale de Mondercange
Postiosoite: 18, rue Arthur Thinnes
Paikkakunta: Mondercange
NUTS-koodi: LU000
Postinumero: L-3901
Maa: LUX
Yhteyshenkilö: Bâtiments Communaux
Pääosoite: https://www.mondercange.lu/
Sähköisesti:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseDetailsConsultation&id=523421&orgAcronyme=t5y
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/12/2021 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.