Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Televiestintäpalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Televiestintäpalvelut

  • Julkaistu
    17/11/2015
  • Määräaika
    28/12/2015
  • Tarjousten avaaminen
    29/12/2015
  • Sopimus tehty
    11/02/2016
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ДП „Национална компания Железопътна инфраструктура“
Suorituspaikka
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
64200000 Televiestintäpalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
445,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
445,000.00 BGN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Предмет на настоящата обществена поръчка по Обособена позиция 1 е предоставянето на електронни съобщителни услуги чрез обществена електронна съобщителна подвижна/мобилна клетъчна мрежа по стандарт GSM/UMTS с национално покритие и извършване на специализирани услуги и доставки включващи: входящите и изходящи гласови телефонни разговори с абонати на всички далекосъобщителни оператори в Република България, включително роуминг, обособяването на корпоративна затворена група, чиято численост може да надхвърли 2 850 абонати, предаване на данни кратки съобщения — входящи и изходящи съобщения (SMS), (МMS), достъп до мобилен интернет през GPRS/EDGE/UMTS, детайлни справки — в електронен вид и на разпечатка, а също така и допълнителни услуги.
Предмет на настоящата обществена поръчка по Обособена позиция 2 е услуга, която включва осигуряване на фиксирана телефонна услуга, съгласно условията на Възложителя и техническите изисквания, описани по-долу, включително получаване и изпращане на факсимилни съобщения, за директните аналогови телефонни постове (POTS) и абонатните постове от собствената цифрова учрежденска автоматична телефонна централа на Възложителя (автоматичен вход към ЦУАТЦ) и осигуряване на възможност за ползване на останалите услуги, предлагани от участника при преференциални условия по отношение на ДП НКЖИ.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: ДП „Национална компания Железопътна инфраструктура“
Kansallinen rekisterinumero: 130823243
Postiosoite: бул. „Княгиня Мария-Луиза“ № 110
Paikkakunta: София
Postinumero: 1233
Maa: BGR
Yhteyshenkilö: служба „Деловодство“
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/12/2015 10:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.