Publications Office of the EU
Ranska-Sainte-Clotilde: Kaivu- ja maansiirtotyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Sainte-Clotilde: Kaivu- ja maansiirtotyöt

  • Julkaistu
    16/05/2018
  • Määräaika
    02/07/2018
  • Sopimus tehty
    19/09/2018
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
CINOR
Suorituspaikka
NUTS code: FRY40 La Réunion
Ostajan sijainti
NUTS code: FRY40 La Réunion
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45112000 Kaivu- ja maansiirtotyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,736,690.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,596,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Cf. avis initial rubrique II.1.4) Description succincte.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: CINOR
Postiosoite: Communauté intercommunale du nord de La Réunion, 3 rue de la Solidarité — CS 61025
Paikkakunta: Sainte-Clotilde Cedex (Réunion France)
NUTS-koodi: FRY40
Postinumero: 97495
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: Service des marchés et des contrats (2ème étage)
Pääosoite: http://www.cinor.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,736,690.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
2,596,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PICO OI (Mandataire)
Postiosoite: 5 rue Adolphe Ramassamy
Paikkakunta: Sainte-Clotilde
Postinumero: 97495
Maa: FRA

Virallinen nimi: ABTP (cotraitant)
Postiosoite: 25 route de la Rivière-des-Pluies — immeuble Terra
Paikkakunta: Sainte-Clotilde
Postinumero: 97490
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.