Publications Office of the EU
Espanja-Jaén: Kielikurssien järjestäminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Espanja-Jaén: Kielikurssien järjestäminen

  • Julkaistu
    20/04/2016
  • Määräaika
    24/05/2016
  • Sopimus tehty
    27/07/2016
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Universidad de Jaén, Servicio de Contratacion y Patrimonio
Suorituspaikka
NUTS code: ES616 Jaén
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80580000 Kielikurssien järjestäminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
800,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2016/05
Kuvaus

Espanjan-, englannin-, ranskan-, saksan-, italian- ja kiinan mandariinikurssien järjestäminen vieraina kielinä sekä osallistuminen Jaénin yliopiston prosesseihin ja tutkintoihin englannin ja ranskan tasoista akkreditointia varten ja tutkintoihin (Diploma de Español vieraskielinä) nykykielten jatko-opintojen keskuksessa.
Suomi

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Servicio de Información y Asuntos Generales (Registro)
Postiosoite: Campus Las Lagunillas, s/n, Edificio Rectorado
Paikkakunta: Jaén
Postinumero: 23071
Maa: ESP
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
800,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Clie Culture and Language International Experience, S.C.A.
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.