Publications Office of the EU
Italia-Teramo: Pysäköintialueen hoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Teramo: Pysäköintialueen hoitopalvelut

  • Julkaistu
    17/05/2021
  • Määräaika
    16/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    17/06/2021
  • Sopimus tehty
    19/05/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
COMUNE DI TERAMO
Suorituspaikka
NUTS code: ITF12 Teramo
Ostajan sijainti
NUTS code: ITF12 Teramo
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
98351000 Pysäköintialueen hoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,016,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,016,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Comune di Teramo
Postiosoite: via Carducci 33
Paikkakunta: Teramo
NUTS-koodi: ITF12
Postinumero: 64100
Maa: ITA
Pääosoite: www.comune.teramo.it
Sähköisesti:
www.crabruzzo.pro-q.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/06/2021 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
6,016,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
6,016,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Postiosoite:
Paikkakunta: RECANATI
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.