Publications Office of the EU
Urheilukenttien tarvikkeiden toimitus ja asennus Pomorien kaupungissa ja Gaberovon kylässä, Pomorien kunnassa, kahdessa erässä - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Urheilukenttien tarvikkeiden toimitus ja asennus Pomorien kaupungissa ja Gaberovon kylässä, Pomorien kunnassa, kahdessa erässä

  • Julkaistu
    02/09/2026
  • Tänään
    04/09/2026
  • Määräaika
    01/10/2026
  • Tarjousten avaaminen
    02/10/2026
Tila
Julkaistu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BG341 Бургас
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
43325000 Puistojen ja leikkikenttien laitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
80,531.90 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
605947
Kuvaus

Tämän sopimuksen kohteena on urakoitsijan nimeäminen hankkimaan ja asentamaan laitteita Pomorien urheilukentälle ja Gaberovon urheilukentälle Pomorien kunnassa hankintaviranomaisen erityistarpeen mukaan. Erä №1: ”Urheilukentälle tarkoitettujen laitteiden toimittaminen ja asentaminen tontilla I 195 Pomorien suunnitelman mukaan (PI 57491.504.66 KK:n mukaan)”; Erä №2: ”Urheilukentälle tarkoitettujen laitteiden toimittaminen ja asentaminen säännellyllä alueella I, q. 19 Gaberovon kylän suunnitelman mukaan. Yksityiskohtainen kuvaus kaikista suunnitelluista toimista ja kunkin erän teknisistä ominaisuuksista esitetään asiakirja-aineistoon liitetyssä teknisessä eritelmässä – liite № 1. ​​​​​​​

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/605947
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.eop.bg/today/605947
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/10/2026 14:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.