Publications Office of the EU
MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK: n 8000-sarjan TRAINS: n MMOBILIZED-hyvitysten toimittaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK: n 8000-sarjan TRAINS: n MMOBILIZED-hyvitysten toimittaminen

  • Sopimus tehty
    31/07/2025
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Metro de Madrid, S.A.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34600000 Junan ja raitiovaunun veturit ja muu liikkuva kalusto sekä niiden osat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
436,561.60 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Kuvaus

MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK: n 8000-sarjan TRAINS: n MMOBILIZED-hyvitysten toimittaminen

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
436,561.60 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Postiosoite:
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28760
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.