Publications Office of the EU
Ikkuna- ja ulko-ovitöiden myöntäminen urheiluhallien (jääkiekko ja tennis) uudisrakentamista ja kunnostusta varten - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Ikkuna- ja ulko-ovitöiden myöntäminen urheiluhallien (jääkiekko ja tennis) uudisrakentamista ja kunnostusta varten

  • Julkaistu
    25/06/2026
  • Määräaika
    27/07/2026
  • Peruttu
    31/07/2026
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
HTC Uhlenhorst Mülheim e.V.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA16 Mülheim an der Ruhr, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45421100 Ovien, ikkunoiden ja niihin liittyvien osien asennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
HTCU-2A.6
Kuvaus

Ikkuna- ja ulko-ovitöiden myöntäminen urheiluhallien (jääkiekko ja tennis) uudisrakentamista ja kunnostusta varten.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4D6VMX95
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4D6VMX95
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Honorar
Arvioitu arvo
200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.