Publications Office of the EU
Tanska-Vejen: Käsityö- ja taidetarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tanska-Vejen: Käsityö- ja taidetarvikkeet

  • Julkaistu
    22/08/2018
  • Peruttu
    04/09/2018
  • Tarjousten avaaminen
    24/09/2018
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Vejen Kommune
Suorituspaikka
NUTS code: DK03 Syddanmark
Ostajan sijainti
NUTS code: DK03 Syddanmark
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
37800000 Käsityö- ja taidetarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,600,000.00 DKK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
18/6564
Kuvaus

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/09/2018 12:00
Ostajat
Varde Kommune
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,600,000.00 DKK
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.