Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Kuorirakennetyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

D-Taufkirchen: Kuorirakennetyöt

  • Ilmoitettu
    26/11/2011
  • Julkaistu
    12/01/2012
  • Määräaika
    16/02/2012
  • Tarjousten avaaminen
    16/02/2012
  • Sopimus tehty
    30/03/2012
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Suorituspaikka
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45223220 Kuorirakennetyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,500,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,775,482.84 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
LV 102
Kuvaus

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Postiosoite: Köglweg 3
Paikkakunta: Taufkirchen
Postinumero: 82024
Maa: DEU
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/02/2012 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
4,500,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
4,775,482.84 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Postiosoite: Hans-Urmiller-Ring 35
Paikkakunta: Wolfratshausen
Postinumero: 82515
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.