Publications Office of the EU
10001425 - Aquisição de serviços de fornecimento de alimentação a doentes e pessoal da Unidade Local de Saúde de São José, EPE – Pólos HSJ, HSAC, HSM, HCC, HDE e MAC - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

10001425 - Aquisição de serviços de fornecimento de alimentação a doentes e pessoal da Unidade Local de Saúde de São José, EPE – Pólos HSJ, HSAC, HSM, HCC, HDE e MAC

  • Julkaistu
    22/01/2025
  • Määräaika
    19/02/2025
  • Tarjousten avaaminen
    20/02/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Unidade Local de Saúde de São José, E. P. E.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55500000 Ruokala- ja ateriapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,668,248.75 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
10001425
Kuvaus

10001425 - Aquisição de serviços de fornecimento de alimentação a doentes e pessoal da Unidade Local de Saúde de São José, EPE – Pólos HSJ, HSAC, HSM, HCC, HDE e MAC

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://community.vortal.biz
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://community.vortal.biz
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/02/2025 10:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.