Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Stafford: Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Yhdistynyt kuningaskunta-Stafford: Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut

  • Ilmoitettu
    25/07/2017
  • Julkaistu
    03/10/2017
  • Määräaika
    01/11/2017
  • Sopimus tehty
    08/02/2018
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Staffordshire County Council
Suorituspaikka
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Ostajan sijainti
NUTS code: UKG24 Staffordshire CC
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85000000 Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
70,000,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
70,000,000.00 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
PC720
Kuvaus

Support For Independent Living In Staffordshire (SILIS) Service.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://supplierlive.proactisp2p.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Ostajat
Stafford Borough Council
Staffordshire Moorlands District Council
Cannock Chase District Council
Newcastle under Lyme Borough Council
Tamworth Borough Council
Tamworth Borough Council
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
Stafford Borough Council
Cannock Chase District Council
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
North Staffordshire Clinical Commissioning Group and Stoke-on-Trent Clinical Commissioning Group
Lichfield District Council
Lichfield District Council
Staffordshire Moorlands District Council
Stafford & Surrounds Clinical Commissioning Group
South Staffordshire District Council
East Staffordshire Borough Council
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
Newcastle under Lyme Borough Council
Cannock Chase Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Clinical Commissioning Group
South East Staffordshire and Seisdon Peninsula Clinical Commissioning Group
East Staffordshire Borough Council
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
70,000,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen arvo
70,000,000.00 GBP
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Millbrook Healthcare Ltd
Postiosoite: Nutsey Lane, Calmore Industrial Estate, Totton, Hampshire
Paikkakunta: Totton
Postinumero: SO40 3XJ
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.