Publications Office of the EU
Espanja-Vacarisses: Muiden yritysten tai muiden laitosten ateriapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Espanja-Vacarisses: Muiden yritysten tai muiden laitosten ateriapalvelut

  • Ilmoitettu
    08/05/2023
  • Sopimus tehty
    07/07/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Suorituspaikka
NUTS code: ES511 Barcelona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES511 Barcelona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
Useampi pääasiallinen CPV-koodi
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,160,810.94 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
6.39 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
31/2023
Kuvaus

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
1,160,810.94 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
6.39 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: 7 i TRIA SLU,
Postiosoite: Carrer Riu Anoia, 42-54
Paikkakunta: EL PRAT DE LLOBREGAT
Postinumero: 08820
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.