Publications Office of the EU
Saksa-Ergolding: Sähköasennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Ergolding: Sähköasennustyöt

  • Ilmoitettu
    22/12/2016
  • Arvioitu julkaisuaika
    31/01/2017
  • Julkaistu
    01/02/2017
  • Määräaika
    01/03/2017
  • Tarjousten avaaminen
    01/03/2017
  • Sopimus tehty
    07/04/2017
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Markt Ergolding
Suorituspaikka
NUTS code: DE227 Landshut, Landkreis
Ostajan sijainti
NUTS code: DE227 Landshut, Landkreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45311200 Sähköasennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
380,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
427,798.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Elektroinstallation und Beleuchtung für einen Neubau.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Markt Ergolding
Postiosoite: Lindenstr. 25
Paikkakunta: Ergolding
NUTS-koodi: DE227
Postinumero: 84030
Maa: DEU
Pääosoite: www.ergolding.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/03/2017 15:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
380,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
427,798.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Freise Elektrotechnik
Postiosoite: Industriestraße 16
Paikkakunta: Deggendorf
Postinumero: 94469
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.