Publications Office of the EU
Veille sur la presse écrite, la radio et la TV et fourniture de fichiers presse - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Veille sur la presse écrite, la radio et la TV et fourniture de fichiers presse

  • Julkaistu
    07/07/2026
  • Määräaika
    25/08/2026
  • Tarjousten avaaminen
    26/08/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Amiens Métropole
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE23 Somme
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
92400000 Uutistoimistopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
320,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
26_028_AO
Kuvaus

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. La date donnée de commencement est indicative. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Le présent accord-cadre concernent la réalisation d'une veille stratégique sur les médias suivants : presse écrite (et web de la presse écrite), la radio et la TV ainsi que la mise à disposition d'une plateforme d'outils statistiques permettant la réalisation de revues de presse et l'évaluation des retombées (équivalences publicitaires,…)

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://amiens.fr/marchespublics
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
http://amiens.fr/marchespublics
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/08/2026 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Valeur technique
Painotus (prosentteina, tarkka) : 65
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Valeur environnementale
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix des prestations
Painotus (prosentteina, tarkka) : 25
Arvioitu arvo
320,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.