Publications Office of the EU
Asetuksen (decreto legislativo) nro 36/2023 71 §:n mukainen avoin tarjouskilpailu, joka koskee yrityksen telemaattista alustaa ”lisäpalvelun” myöntämiseksi Ragusa ASP:lle kolmen vuoden ajaksi ja jonka voimassaoloa voidaan jatkaa yhdellä vuodella - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Asetuksen (decreto legislativo) nro 36/2023 71 §:n mukainen avoin tarjouskilpailu, joka koskee yrityksen telemaattista alustaa ”lisäpalvelun” myöntämiseksi Ragusa ASP:lle kolmen vuoden ajaksi ja jonka voimassaoloa voidaan jatkaa yhdellä vuodella

  • Julkaistu
    03/08/2026
  • Tänään
    01/09/2026
  • Määräaika
    22/09/2026
  • Tarjousten avaaminen
    23/09/2026
Tila
Julkaistu
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI RAGUSA
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITG18 Ragusa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85000000 Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
13,835,202.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Asetuksen (decreto legislativo) nro 36/2023 71 §:n mukainen avoin tarjouskilpailu, joka koskee yrityksen telemaattista alustaa ”lisäpalvelun” myöntämiseksi Ragusa ASP:lle kolmen vuoden ajaksi ja jonka voimassaoloa voidaan jatkaa yhdellä vuodella

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/09/2026 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: punteggio massimo qualità 70 punti; punteggio massimo prezzo 30 punti
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
13,835,202.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.