Publications Office of the EU
Ranska-Montreuil: Tietotekniset tuki- ja neuvontapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Montreuil: Tietotekniset tuki- ja neuvontapalvelut

  • Julkaistu
    22/04/2022
  • Määräaika
    30/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    31/05/2022
  • Sopimus tehty
    23/08/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
direction Générale Finances Publiques
Suorituspaikka
NUTS code: FR France
Ostajan sijainti
NUTS code: FR France
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72600000 Tietotekniset tuki- ja neuvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
320,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
354,512.63 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
DGFiP-DGS-2100037
Kuvaus

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/05/2022 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
320,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
354,512.63 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: jiliti sas
Postiosoite: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Paikkakunta: Rungis Cedex
Postinumero: 94150
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.