Publications Office of the EU
Bundespolizei Lübeck, Modernisierung Gebäudeleittechnik - Objektplanung Gebäude und Innenräume - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bundespolizei Lübeck, Modernisierung Gebäudeleittechnik - Objektplanung Gebäude und Innenräume

  • Sopimus tehty
    03/02/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bundesanstalt für Immobilienaufgaben vertreten durch Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
283,468.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
FG 2884 24D00766
Kuvaus

Objektplanung Gebäude und Innenräume LPH 2-8

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Die Bewertungsmethodik des Preise ist im Formblatt "II-6-2 Zuschlagskriterien und Wertung" zu finden.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 0
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Die Angaben zu den Qualitätskriterien sowie die Bewertungsmethodik sind im Formblatt "II-6-2 Zuschlagskriterien und Wertung " zu finden
Painotus (prosentteina, tarkka) : 0
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
283,468.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: marg-miske-partner
Postiosoite:
Paikkakunta: Lübeck
Postinumero: 23554
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.