Publications Office of the EU
Saksa-Frankfurt am Main: Rakenneterästyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Frankfurt am Main: Rakenneterästyöt

  • Sopimus tehty
    09/07/2020
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
DB Netz AG
Suorituspaikka
NUTS code: DEA24 Leverkusen, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45223210 Rakenneterästyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
28,053,699.47 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
20FEI43761
Kuvaus

EÜ (FU) Carl-Rumpff-Str. (km 9,977) inkl. LSW I b
EÜ Willy-Brandt-Ring (km 10,724
Stützwand I (km 10,742 – 10,875)
EÜ Manforter Str. (km 11,195)
Stützwand II (km 11,730 – 11,868)
EÜ Rathenau Str. (km 11,900)
Stützwand III (km 11,914 – 11,952)
FU Rathenaustr. (km 11,964)
Stützwand IV (km 11,976 – 12,145)
EÜ (FU) Windthorststr. (km 12,342)

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
28,053,699.47 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ARGE RRX PA1.2 Leverkusen
Postiosoite: Industriestr. 9
Paikkakunta: Westerkappeln
Postinumero: 49492
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.