Publications Office of the EU
Supply, Delivery and Validation of a Terahertz Spectrometer for Tyndall National Institute, University College Cork (UCC). - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Supply, Delivery and Validation of a Terahertz Spectrometer for Tyndall National Institute, University College Cork (UCC).

  • Julkaistu
    20/08/2025
  • Määräaika
    10/09/2025
  • Tarjousten avaaminen
    10/09/2025
  • Sopimus tehty
    18/11/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
University College Cork
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: IE053 South-West
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
66,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Microelectronics Circuits Centre Ireland (MCCI) is a research centre within the Tyndall National Institute, UCC and is seeking to purchase Terahertz Spectrometer that will be used in setting up a Terahertz lab in MCCI. The equipment will be used to test the submmWave - THz devices, components and systems in the free space.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/09/2025 15:30
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Technical Merit
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Quality and Health & Safety
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Warranty Spare Parts, After-Sales and Training Support
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Delivery Plan
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Energy and Environmental
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Ultimate Cost
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Arvioitu arvo
66,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: TOPTICA Photonics SE
Postiosoite:
Paikkakunta: Munich
Postinumero: 82166
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.