Publications Office of the EU
PVPP:n asentaminen Opavan kaupungin rakennuksiin - päiväkoti Olomoucká - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

PVPP:n asentaminen Opavan kaupungin rakennuksiin - päiväkoti Olomoucká

  • Julkaistu
    03/04/2024
  • Määräaika
    06/05/2024
  • Peruttu
    31/07/2024
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Statutární město Opava
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09331200 Aurinkosähkömoduulit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,870,925.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,870,925.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Tässä julkisessa hankinnassa on kyse hankeasiakirjojen laatimisesta, aurinkosähkölaitoksen toimittamisesta ja asentamisesta Opavan lakisääteisen kaupungin rakennuksen katolle Sedmikráskyn päiväkotirakennukseen, Olomoucká 103, jonka asennettu kokonaiskapasiteetti on 46,08 kWp, 45 kWh:n akkujärjestelmän asentamisesta ja kaikkien talousarvioon liittyvien lisäkustannusten toteuttamisesta määrälaskelmien mukaisesti.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://zakazky.opava-city.cz
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://zakazky.opava-city.cz
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
ekonomická výhodnost
Arvioitu arvo
3,870,925.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
3,870,925.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.